Tape data and content migration services | Kroll Ontrack

Migrujesz dane do nowego typu archiwum?

Konwertuj swoje dane bezpiecznie

Usługa migracji taśm w Kroll Ontrack jest kompleksowym procesem obejmującym zarówno audyt archium taśmowego, konsolidację nośników, a także wyodrębnianie, powielanie i konwersję danych. Kiedy mamy do czynienia z poufnymi danymi, możemy także zapewnić sieć ścisłego nadzoru i system protokołów, zapewniających bezpieczeństwo danych od chwili, kiedy taśmy opuszczą siedzibę Twojej firmy. Zapewniamy także dodatkowe usługi, takie jak zabezpieczony zwrot nośników i bezpieczne kasowanie danych.

Minimise The Cost Of Tape Restores

Zmniejsz koszt przywracania danych z taśm

Migracja danych z archiwów taśmowych może okazać się konieczna, zwłaszcza w przypadku, kiedy w Twojej firmie planowane są procesy związane z przywracaniem znacznej ilości danych, takie jak konsolidacja różnych typów archiwów, czy postępowanie sądowe.

W takich przypadkach przechowywanie zarchiwizowanych danych w aktualnie używanej sieci archiwów znacznie przyspieszy proces wyszukiwania danych i zmniejszy koszty.

Jeśli potrzebujesz prawnego lub procesowego wsparcia, Kroll Ontrack spełni Twoje oczekiwania. Dysponujemy zarówno narzędziami jak i umiejętnościami, żeby odczytać Twoje dane szybko i efektywnie pod względem finansowym.


Konwersja danych bit po bicie

Jako część usługi migracji danych z archiwów taśmowych, Kroll Ontrack może wykonać konwersję danych, w celu konsolidacji archiwum na jednej, uniwersalnej platformie. W procesie wykonujemy:

  • dokładną, bit po bicie, kopię źródła danych, którą otrzymasz z powrotem w odpowiednim formacie do ponownego zapisania na docelowej platformie
  • katalog i raport indeksowania na potrzeby przyszłego mapowania danych
  • odzyskiwanie wcześniej niedostępnych danych
  • zestaw oprogramowania i narzędzi do bezpiecznego i efektywnego pobierania zarchiwizowanych danych.

Posiadamy umiejętności, wiedzę i technologię, żeby przekonwertować Twoje archiwalne dane bezpiecznie i efektywnie. Wykonujemy także dodatkowe usługi w tym zakresie.

      

Unplanned Data Migration

Możliwości migracji danych z taśm

Posiadamy umiejętności, wiedzę i technologię, żeby przekonwertować Twoje archiwalne dane bezpiecznie i efektywnie. Wykonujemy także dodatkowe usługi w tym zakresie, takie jak migrowanie systemów kopii zapasowych, takich jak ARCserve, NetBackup, Buckup Exec, Microsoft Backup, Backup Express, Retrospect, CommVault, cpio, tar, Data Protector, Tivoli, Dump, UltraBac, Legato i inne.

Wykonujemy migrację ze wszystich starych systemów taśmowych i formatów:

  • Formaty LTO w tym LTO1, LTO2, LTO3, LTO4
  • Super DLT, DLT8000, DLT7000, DLT II, DLT III, DLT IV TK50 / TK70
  • Sony AIT, AIT2 i AIT3
  • Travan Data Cartridge
  • 1/2” Open Reel i wkłady takie jak 7-track, 9-track, 3480, 3490, 3570, 3590, 9840
  • DC2000 mini data cartridge