Ontrack PowerControls for SharePoint Search and Recovery | Kroll Ontrack

Bez wysiłku przeszukuj i przywracaj treści w SharePoint

Detailed Search Sharepoint

Szczegółowe wyszukiwanie elementów SharePoint

Administratorzy IT otrzymują wiele zadań zlokalizowania, przywrócenia i eksportu elementów przechowywanych na serwerze SharePoint w najkrótszym możliwym czasie.

Ontrack PowerControls pomaga administratorom sprostać oczekiwaniom szybkiego lokalizowania, przywracania i eksportowania elementów SharePoint.


Funkcja drag-and-drop

Proces przeszukiwania, przywracania danych z Twojej kopi zapasowej i kopiowania ich na serwer produkcyjny może być teraz 90% szybsze z Ontrack PowerControls – w porównaniu do tradycyjnych metod. Ontrack PowerControls ułatwia kopiowanie i eksportowanie elementów, a także całych stron ze żródła do docelowej lokalizacji, a z funkcją drag-and-drop wymaga to zaledwie kilka kliknięć myszą.

  • Zaawansowane wyszukiwanie z użyciem wielu kryteriów, takich jak słowa kluczowe, tytuł, data, użytkownik, a także pliki i załaczniki.
  • Bezpośrednie odczytywanie z kopii zapasowej bazy danych.
  • Przywracanie pojedynczych elementów, folderów, i całych baz bez potrzeby konfiguracji serwera, na potrzeby przywracania.
Faster Deployment

Ensuring Data Integrity

Przywracaj dane z RBS

Dzięki rozszerzeniu funkcji przywracania, Ontrack PowerControls w pełni wspiera rozwiązania StoragePoint, StorSimple Database i FILESTREAM. Administratorzy mogą lokalizować i wybiórczo przywracać także dane zewnętrzne z powrotem na produkcuyjny serwer SharePoint, albo na inny serwer – prosto i efektywnie.

Ontrack PowerControls nie zmienia metadanych plików źródłowych i docelowych w Sharepoint i zachowuje pełną integralność i bezpieczeństwo danych, wykonując wyłącznie operacje odczytu na plikach źródłowych.