Server Data Recovery - Kroll Ontrack

Twoja firma straciła ważne dane?
Czas wezwać eksperta!

Najlepsza w branży technologia odzyskiwania danych z serwerów

Wykorzystaj z niemal 30 lat naszych doświadczeń oraz wiedzę ekspertów Kroll Ontrack i odzyskaj cenne dane ze swojego serwera. Od bezpośrednich połączeń RAID, sieci NAS, po rozbudowane konfiguracje systemów SAN. Ontrack® – inżynierowie Kroll Ontrack pomogą Ci w:

 • Odzyskaniu utraconych plików z serwerów
 • Odtworzeniu serwerów z aplikacjamiaplikacji serwerowej
 • Odzyskaniu danych z serwerów webowych
 • Odzyskaniu danych w serwerów wirtualnych

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Odzyskiwania danych z systemów NAS i DAS

Server Data Recovery

Pomoc przy odzyskiwaniu danych

Inżynierowie Kroll Ontrack dysponują rozległą wiedzą na temat technologii przechowywania danych na serwerach. Potrafimy dzięki temu z powodzeniem odzyskiwać dane zarówno ze starych urządzeń tego typu, jak również z najnowszych konfiguracji. Obsługujemy urządzeniea wszystkich producentów oraz wszystkie rodzaje plików i systemów operacyjnych.

Zapewniamy bezpłatne, telefoniczne konsultacje w celu:

 1. Potwierdzenia rodzaju i konfiguracji urządzenia, systemu wirtualnego oraz procedur backupowych.
 2. Ustalenia przyczyny utraty danych.
 3. Udzielenia wskazówek jak uchronić serwer przed dalszą utratą danych.
 4. Oszacowania możliwości przeprowadzenia zdalnego odzyskiwania danych.
 5. Przygotowaniea klienta do procedury odzyskiwania danych w naszym laboratorium.

Odzyskiwanie danych z serwerów

W Kroll Ontrack opracowaliśmy narzędzia i techniki pomagające skutecznie odzyskać dane z następujących systemów:

Funkcja serwera:

Microsoft Exchange i inne serwery obsługujące pocztę e-mail

Usługi Kroll Ontrack Data Recovery:

Jesteśmy specjalistami w odzyskiwaniu danych z niedostępnych baz danych poczty e-mail oraz utraconych, uszkodzonych lub skasowanych wiadomości oraz kont pocztowych. Kroll Ontrack dostarcza skuteczne rozwiązania, które są pomocne w odzyskiwaniu danych z serwerów poczty.

Funkcja serwera:

Serwer plików

Usługi Kroll Ontrack Data Recovery:

Serwery plików występują w wielu różnych formach i konfiguracjach. Niezależnie od tego Sspecjaliści Kroll Ontrack mają doświadczenie w odzyskiwaniu danych ze wszystkich rodzajów serwerów tego typu:

 • Network Attached Storage servers
 • Storage Area Networks
 • Direct Attached Storage
 • Cloud Storage

Funkcja serwera:

Serwer bazy danych

Usługi odzyskiwania danych Kroll Ontrack:

Jesteśmy zaufanym partnerem oraz certyfikowanym developerem dla takich firm jak Apple, Microsoft, Sun oraz VMware. Dzięki temu z powodzeniem możemy rozwiązywać najczęstsze problemy związane z bazami danych, takie jak:

 • Uszkodzenie bazy danych
 • Zła paginacja
 • Błędy w tabelach systemowych

Funkcje serwera:

Serwer Microsoft SharePoint

Usługi odzyskiwania danych Kroll Ontrack:

Podobnie jak w przypadku Ontrack PowerControls dla Microsoft Exchange, program Ontrack PowerControls dla Microsoft SharePoint umożliwia admiratorom szybko i łatwo znaleźć, naprawić i odzyskać dane gromadzone na serwerach Microsoft Office SharePoint, takie jak:

 • Entire SharePoint sites
 • Documents
 • Lists
 • Libraries and folders

Server Purpose:

Microsoft SQL Server

Kroll Ontrack Data Recovery Solutions:

Ontrack® PowerControls™ for SQL restores Microsoft® SQL Server® tables without having to restore the entire database.

 • Restore just the table you need – not the entire database
 • Preview content before restoration
 • Drag and drop copied tables directly to the desired environment
 • Spend minutes restoring versus hours or days
 • Achieve an ROI well beyond the cost of the tool
 • Supports Snapshots or native SQL backups

Funkcja serwera:

Web Server

Kroll Ontrack Data Recovery Solutions:

W dzisiejszych czasach niemal każdy biznes potrzebuje serwerów webowych. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z utratą danych możemy Ci pomoc wszędzie i o każdej porze. Obsługujemy między innymi:

 • Serwery Apache
 • Serwery IIS
 • Serwery Novell
 • Serwery Lotus Domino

Funkcja serwera:

Serwery wirtualne

Usługi odzyskiwania danych Kroll Ontrack:

Wirtualne serwery oraz serwery wykorzystujące oprogramowanie VMware znacznie obniżyły koszty hostingu danych oraz zakupu dysków fizycznych. Z drugiej zaś strony tego typu systemy są znacznie bardziej skomplikowane w utrzymaniu.

Odzyskujemy dane z:

 • Uszkodzonych wolumenów VMFS
 • Uszkodzonych plików na dyskach wirtualnych (VMDK i VHD)
 • Uszkodzonych systemów guest file
 • Skasowanych plików z dysków wirtualnych (VMDK i VHD)

Jeżeli korzystasz z serwisów działających w chmurze, twoje dane są najczęściej przechowywane na wirtualnych dyskach Twojego usługodawcy.

Funkcja serwera:

Serwery z niestandardową konfiguracją

Usługi odzyskiwania danych Kroll Ontrack :

Nasza firma posiada niemal 30 lat doświadczenia w usługach odzyskiwania danych. Posiadamy 25 oddziałów na całym świecie. Pracuje w nich ponad 200 najlepszych inżynierów w tej branży. Dysponujemy największym zapleczem laboratoryjnym ds. Badań i Rozwoju. Nasze zasoby i kompetencje są najlepszą gwarancją w przypadkach, gdy Twoje dane są w niebezpieczeństwie.


Następne kroki

OPIS KOLEJNYCH KROKÓW ODZYSKIWANIADANYCH
Skontaktuj się z Kroll OntrackSkontaktuj się z Kroll Ontrack: 1800 872 259 Nasz konsultant udzieli Ci niezbędnych porad oraz przedstawi ofertę naszych usług odzyskiwania danych.
Konsultacja z naszym specjalistą jest bezpłatnaUstali on z Tobą przyczyny utraty danych, oszacuje zakres problemu oraz doradzi, w jaki sposób możesz odzyskać swoje dane.
Zdalne odzyskiwanie danych lub odzyskiwanie danych w naszym laboratorium.W zależności od konkretnego przypadku, specjaliści naszej firmy doradzą Ci czy możesz odzyskać swoje dane zdalnie czy też musisz wysłać dysk do naszego laboratorium.

CTA

Call us 1800 872 259

Call us today for more information or a free consultation

Request Free Online Quote

Opcje odzyskiwania danych

Nieudolne próby odzyskania danych z serwera mogą narazić Cię na ryzyko ich całkowitej utraty. W przypadkach, w których przyczyną problemu jest wadliwe działanie jednego z podzespołów, przy nieudanej próbie ich odzyskania może nastąpić całkowite zniszczenie danych. Wszelkie działania podjęte tuż po zaobserwowaniu problemu mogą mieć kluczowe znacznie w dalszym procesie. To od nich często zależy sukces lub porażka w odzyskiwaniu danych.
Server Data loss and tips

Jak uniknąć utraty danych z serwera

Kontrolowane wyłączanie urządzenia to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób by zapobiegać utracie danych oraz błędom w systemie. Właściwe wyłączenie urządzenia pozwala mu dokonać automatycznego zapisu danych oraz prawidłowo zakończyć inne niezbędne procesy.

Odzyskiwanie danych z systemów wirtualnych oraz VMware

Kroll Ontrack jest jedyną firmą, która oferuje pełne wsparcie w odzyskiwaniu danych dla systemów: Microsoft® Hyper-V, Oracle® VM VirtualBox®, Citrix®, XenServer® oraz wirtualnych systemów VMware® vSphere.

Podpisaliśmy umowę o współpracy programistycznej z firmą VMware. Opracowaliśmy także technologie, które umożliwiają odzyskiwanie danych ze wszystkich wiodących systemów wirtualnych serwerów.

Virtual systems recovery

CTA

Call us 1800 872 259

Call us today for more information or a free consultation

Request Free Online Quote

Data Loss in Paradise

Case Study

"There wasn’t enough time to wait for couriers so the hard drives were put on a plane with a staff member and flown to Brisbane. Within two hours the client was given confirmation that the data was recoverable."

Czy można ufać kopiom zapasowym?

Infographic

Sondę na temat przydatności kopii bezpieczeństwa przeprowadzono wśród 600 pracowników branży IT, którzy w ostatnim czasie doświadczyli znacznej utraty danych.

Kompetencje w odzyskiwaniu danych

Whitepaper

Kroll Ontrack oferuje bez wątpienia najlepsze rozwiązania i usługi odzyskiwania danych dostępne obecnie na rynku. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie danych z niemal każdego urządzenia. Opracowane i wciąż rozwijane przez Kroll Ontrack nowoczesne narzędzia do odzyskiwania danych oraz obsługujący je doświadczony zespół, składający się z najlepszych specjalistów w branży – to wszystko sprawia, że potrafimy pomagać naszym klientom nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach.

Recovery Guide

Przewodnik Enterprise Business Data Recovery

Wybór właściwej firmy, która zajmie się odzyskiwaniem Twoich danych może być istotnym czynnikiem, od którego zależy powodzenie tego procesu. Kiedy wpiszesz w wyszukiwarce frazę „ usługi odzyskiwania danych” z pewnością znajdziesz setki ofert, zanim jednak podejmiesz decyzję zadaj sobie kilka pytań, które znajdują się poniżej. W ten sposób wybierzesz firmę, która zapewni Ci najwyższy poziom obsługi oraz najlepszy stosunek ceny do jakości usług.

Recovery Smart Tips

VMware® Data Loss and Recovery Smart Tips

Porady dotyczące odzyskiwanie danych z systemów VMware.

Quick Reference Guide

Przewodnik po usługach odzyskiwania danych

Kroll Ontrack oferuje najlepsze rozwiązania do odzyskiwania danych ze środowisk wirtualnych. Opracowane przez nas, nowoczesne narzędzia do odzyskiwania danych oraz obsługujący je doświadczony zespół, składający się z najlepszych specjalistów w branży – to wszystko sprawia, że potrafimy pomagać naszym klientom nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach.

Virtual Environment

Utrata danych ze środowisk wirtualnych jest bardzo realna

Jeśli dysk wydaje dziwne mechaniczne dźwięki, wyłącz go i poszukaj profesjonalnego wsparcia. Pozostawiając uszkodzony sprzęt włączony zwiększasz ryzyko dalszych uszkodzeń.

Virtualized Data Loss

Realne rozwiązania utraty wirtualnych danych

Utrata danych w środowisku wirtualnym może mieć poważne skutki. Odzyskanie danych w tym przypadku jest dużo bardziej skomplikowane. Kroll Ontrack zapewnia technologię oraz wysokiej klasy ekspertów, którzy zapewnią Ci skuteczną pomoc.