Kroll Ontrack – Program Partnerski, materiały dla partnerów

Certyfikowany Partner - zasoby

Skorzystaj z darmowych narzędzi - informuj klientów o oferowanych przez Ciebie usługach odzyskiwania danych, zwiększ sprzedaż, aktywność i lojalność klientów.


Zasoby dostosowane do Twoich potrzeb

Poniższe materiały w jasny sposób opisują zasady działania Programu Partnerskiego, dzięki nim będziesz mógł szybko nawiązać z nami kontakt, a także przekazać nam zlecenie.

Program Partnerski

Na czym polega Program Partnerski?

Ponieważ jesteś naszym Certyfikowanym Partnerem przysługuje Ci wiele benefitów, w tym także prowizje i zniżki. Poniższa infografika przedstawia proces działania systemu benefitowego.

Zobacz infografikę


Program Partnerski

Dodaj nasze dane kontaktowe do swojej książki adresowej

Zachowaj naszą wizytówkę pod ręką. Dzięki temu będziesz mógł się z nami szybko skontaktować w każdej sytuacji:

Pobierz wizytówkę


Program Partnerski

Powieś plakat

Poinformuj swoich klientów, że oferujesz usługi odzyskiwania danych poprzez plakat z taką informacją. Dodaj na nim swoje logo i wydrukuj.

Plakat 1 Plakat 2Narzędzia sprzedażowe i marketingowe

Program Partnerski

Jak odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości klienta?

Krótki przewodnik jak rozmawiać z klientem o usługach odzyskiwania danych, w jaki sposób przedstawić ofertę, a także rozwiać jego ewentualne wątpliwości.

Zobacz PDF

Program Partnerski

Wskazówki dotyczące odzyskiwania danych

Wskazówki, w jaki sposób chronić dane oraz jak zabezpieczyć nośnik klienta przed ich dalszą utratą.

Zobacz PDF

Program Partnerski

Jak oferować klientom Ontrack PowerControls dla Exchange?

Przekonaj się, w jaki sposób oprogramowanie może pomóc użytkownikom środowiska Exchange i dowiedz się, jak skutecznie prowadzić sprzedaż tego oprogramowania.

Zobacz PDF

Program Partnerski

Jak sprzedać usługi Hosted Erase?

Sprawdź, w jaki sposób produkt ten pomoże Ci zidentyfikować nowe możliwości sprzedaży.

Zobacz PDF
Pokaż swoim klientom, że jesteś Certyfikowanym Partnerem Kroll Ontrack

Logo

Poinformuj swoich klientów, że zapewniasz najwyższej jakości usługi odzyskiwania danych poprzez umieszczenie logo Certyfikowanego Partnera Kroll Ontrack na swojej stronie internetowej.

Pobierz Logo


Spersonalizowane banery

Jako nasz Certyfikowany Partner masz możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej banerów z informacją o współpracy partnerskiej. W tym celu, otrzymasz na adres mailowy link do pobrania banerów. Każdy z nich będzie zawierał Twój spersonalizowany kod. Dzięki temu, gdy Twój klient kliknie w banner na Twojej stronie i wypełni formularz zapytania (darmowej konsultacji), dostaniemy informację, iż przeszedł on z Twojej strony. Jeśli klient zrealizuje usługę, Ty otrzymasz prowizję partnerską.

W celu spersonalizowania bannerów, podaj swój adres mailowy (ten sam, który wykorzystałeś przy rejestracji do Programu Partnerskiego):
Portfolio dostępnych rozwiązań:

Poniższe opisy produktów, loga i grafiki pomogą Ci rozwijać sprzedaż, a także poszerzyć ofertę dla klientów.


Usługi odzyskiwania danych

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem firmy Kroll Ontrack, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze w branży rozwiązania do odzyskiwania danych, bez względu na powód ich utraty i rodzaj nośnika. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w branży odzyskiwania danych, firma Kroll Ontrack jest w stanie przywrócić dane utracone nawet w najcięższych przypadkach


Usługi taśmowe

Współpracując z Kroll Ontrack możemy zaoferować Ci usługi taśmowe, które rozwiążą problem ogromnych archiwów taśmowych. Dzięki tym usługom zaoszczędzisz czas i koszty związane z archiwizowaniem oraz technologią backupową. W odpowiedzi na zapytania czy regulacje prawne, możesz szybko i skutecznie przywracać informacje z taśm.


Ontrack EasyRecovery

Dzięki naszej współpracy z Kroll Ontrack oferujemy Państwu kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych w korzystnej cenie. Bez względu na to, czy jesteś użytkownikiem domowym, szukającym prostego i intuicyjnego oprogramowania do odzyskiwania danych, czy też firmą, która poszukuje rozwiązań do odzyskiwania danych na potrzeby wewnętrzne, Ontrack EasyRecovery spełnia te funkcje. Ontrack EasyRecovery to oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania skasowanych i uszkodzonych plików.

Logo produktu Zdjęcia produktu


Ontrack PowerControls

Jako Certyfikowany Partner Kroll Ontrack oferujemy Ci najlepszej klasy narzędzia wspierające pracę administratorów i działów IT. Dzięki oprogramowaniu Ontrack PowerControls przywrócisz wiadomości poczty elektronicznej, załączniki, poszczególne pliki i dokumenty, a także całe serwery. To proste w obsłudze, a zarazem skuteczne narzędzie.

Ontrack PowerControls dla Exchange – doskonale się sprawdza w wyszukiwaniu, przywracaniu, eksportowaniu i analizowaniu zawartości skrzynek pocztowych bezpośrednio z kopii zapasowych Microsoft® Exchange, plików EDB i Information Store oraz z aktywnego środowiska Exchange server.

Ontrack PowerControls dla SharePoint – pozwala administratorom skutecznie przeszukiwać i przywracać informacje bazodanowe z Microsoft SharePoint.

Logo produktu Zdjęcia produktu


Kasowanie

Potrzebujesz skutecznego i sprawdzonego narzędzia do niszczenia danych już niepotrzebnych. Zapytaj nas o oprogramowanie i narzędzia do kasowania danych lub o usługi weryfikacji skutecznego skasowania danych. Zapewnij swojemu biznesowi spokój i bezpieczeństwo poprzez właściwie dobrane narzędzia do bezpowrotnego kasowania danych. Skuteczność oferowanych przez nas rozwiązań oparta jest na współpracy Kroll Ontrack - lidera rynku odzyskiwania danych z firmą Blancco - wiodącego dostawcy rozwiązań do kasowania danych. Wysoką skuteczność tych rozwiązań potwierdzają m. in certyfikaty CESG i NATO.

Zdjęcia produktuPrzykładowe zdjęcia do wykorzystania

Poniżej znajdziesz kilka zdjęć, możesz je wykorzystać w swoich materiałach:Program Partnerski Zasoby Program Partnerski Zasoby Program Partnerski Zasoby Program Partnerski Zasoby


Program Partnerski Zasoby Program Partnerski Zasoby Program Partnerski Zasoby

Pobierz