Wybierz tryb odzyskiwania danych, który najbardziej Ci odpowiada!

Tryby odzyskiwania danych

standard

Tryb standardowy

Przeciętny czas odzyskiwania danych wynosi 7 dni roboczych.

Nośnik trafia do kolejki nośników czekających na odzysk.

przyspieszony

Tryb przyspieszony

Przeciętny czas odzyskiwania danych wynosi 3-4 dni robocze.

Prace rozpoczynają się niezwłocznie po otrzymaniu nośnika. Pracujemy nad przypadkiem w dni robocze w godzinach pracy biura.

ekspresowy

Tryb ekspresowy

Twoje dane mogą być odzyskane już po 4 godzinach.

Prace rozpoczynają się niezwłocznie po otrzymaniu nośnika. Pracujemy nad przypadkiem 24 godz. na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

ekonomiczny

Tryb ekonomiczny

Czas odzyskiwania danych do 30 dni roboczych.

Obejmuje nośniki nienoszące śladów wcześniejszego otwierania.


Opcje odzyskiwania danych

W laboratorium

Od prawie 30 lat rozwijamy technologię odzyskiwania danych. W laboratorium odzyskujemy dane, które ucierpiały zarówno na skutek fizycznych jak i logicznych uszkodzeń nośnika. W przypadku uszkodzeń fizycznych prace muszą być przeprowadzane w laboratorium. W przypadku uszkodzeń logicznych, można odzysk przeprowadzić zdalnie lub w siedzibie klienta.

W polskim laboratorium Ontrack pracują najlepsi na świecie specjaliści, dysponujący zaawansowanymi narzędziami i oprogramowaniem. Katowickie laboratorium jest największym tego typu ośrodkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a zdobyte doświadczenie oraz praca z najtrudniejszymi przypadkami, pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu odtwarzamy dane z najwyższą skutecznością w najkrótszym możliwym czasie.

256
Play OverlayedPlay in placeCreator

W siedzibie klienta

Na życzenie klienta, bądź w przypadku gdy dane nie mogą opuścić firmy, wykonujemy usługę w siedzibie klienta lub we wskazanym miejscu.

Zdalnie

W przypadku uszkodzeń logicznych, odzysk można przeprowadzić zdalnie, przy wykorzystaniu bezpiecznego połączenia, co znacznie przyśpiesza czas przywrócenia danych.