Program do odzyskiwania danych iPhone – Ontrack

Odzyskiwanie danych z iPhone

Odzyskaj swoje dane z iPhone'a!

Ontrack® EasyRecovery™ dla iPhone to oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania danych, które pomoże Ci przywrócić utracone lub usunięte dane z iPhone'ów, iPadów, iTunes i iCloud.

Proste i intuicyjne narzędzie dostępne zarówno dla systemu Microsoft® Windows®, jak i Mac®, umożliwia natychmiastowe odzyskanie ważnych plików z kopii zapasowych iCloud i iTunes.


W czym pomoże Ci Ontrack EasyRecovery dla iPhone?

Ontrack EasyRecovery dla iPhone może pomóc odzyskać dane z usuniętych folderów z iPhone'ów lub iPadów, a także pomóc w przywracaniu plików z kopii zapasowej iTunes lub iCloud bezpośrednio do urządzenia.

Jeżeli dane zostały całkowicie usunięte z urządzenia, wbudowane szyfrowanie Apple uniemożliwi ich odzyskanie.

Zalecamy, by najpierw pobrać bezpłatną wersję próbną naszego oprogramowania. Jeśli nie możesz znaleźć żądanych plików korzystając z bezpłatnej wersji próbnej, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta w celu omówienia dalszych kroków.


Kluczowe właściwości:

Odzyskiwanie utraconych i usuniętych plików z iPhone

Przywróć swoje dane z kopii zapasowych iCloud i iTunes.

Przywracanie danych z plików kopii zapasowych

Przywróć utracone zdjęcia, filmy wideo, kontakty, historię połączeń, wiadomości, wiadomości WhatsApp, załączniki, notatki, pozycje kalendarza i wiele innych danych.

Wsparcie dla wielu urządzeń

Oprogramowanie jest kompatybilne z wersjami iOS 11.x do 6.x oraz iTunes 12.x do 11.x. Wspiera także urządzenia iPhone 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5c, 5, 4S i 4.

Oprogramowanie dostępne dla Windows i Mac

Ontrack EasyRecovery dla iPhone jest kompatybilny z systemami Windows 10,8.1,8 i 7 oraz Mac OS X 10.8 i nowszymi.


Ontrack® EasyRecovery™ dla iPhone - Home

Natychmiastowe odzyskiwanie ważnych plików z iPhone, iCloud i iTunes. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą łatwo odzyskać utracone lub usunięte dane.

Ontrack® EasyRecovery™ dla iPhone - Technician

Zawierająca wszystkie funkcje wersji Home, wersja Technican została zaprojektowana w celu uproszczenia procesu odzyskiwania danych dla specjalistów IT i umożliwia korzystanie z oprogramowania w celach komercyjnych.


Jak korzystać z Ontrack EasyRecovery dla iPhone?

Ontrack EasyRecovery dla iPhone pozwala szybko odzyskać utracone lub usunięte dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

1. Uruchom oprogramowanie i wybierz opcję odzyskiwania danych z podłączonego telefonu iPhone, chmury iCloud lub kopii zapasowych iTunes. 2. Jeśli użytkownik zdecyduje się odzyskać kopię zapasową z usługi iCloud, przed kontynuowaniem zostanie poproszony o podanie identyfikatora Apple ID i hasła. 3. Oprogramowanie rozpocznie skanowanie i wyświetli listę wszystkich odzyskiwalnych plików, które można przejrzeć. 4. Wybierz wszystkie pliki, które chcesz odzyskać i zapisz je na komputerze lub z powrotem do telefonu iPhone.

Aby odzyskać kopię zapasową z iTunes, musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję iTunes. Oprogramowanie może również odzyskiwać kopie zapasowe z zaszyfrowanych kopii zapasowych iTunes, o ile użytkownik posiada hasło.

WłaściwościHomeTechnician
Odzyskiwanie usuniętych i utraconych danych z iPhone'ów i iPad'ów
Odzyskiwanie usuniętych danych z plików kopii zapasowych iTunes i iCloud
Odzyskiwanie zdjęć z rolki aparatu
Odzyskiwanie usuniętych iMessages
Odzyskiwanie wiadomości i załączników WhatsApp
Podgląd odzyskiwalnych danych, w tym notatek, zdjęć, pozycji kalendarza itp.
Odzyskiwanie zaszyfrowanych plików kopii zapasowych iTunes
Odzyskiwanie z różnych urządzeń iOS (iPhone i iPad)
Odzyskiwanie z iPhone'a 8 Plus, 8,7,6S, 6 Plus, 6,5s, 5c, 5,4s i 4
Obsługa systemów iOS 11. x, 10. x, 9. x, 8. x, 7. x, 6.x
Licencja komercyjna - umożliwia świadczenie usług odzyskiwania danych