Zrób pierwszy krok by odzyskać swoje dane

Proces odzyskiwania danych

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedurę składającą się z czterech etapów, która ma na celu jak najwygodniej i najskuteczniej przeprowadzić Cię przez proces odzyskiwania danych.

Proces obejmuje cztery kroki – Konsultacja, Ekspertyza, Odzyskiwanie Danych oraz Wsparcie. Obejrzyj umieszczony obok materiał video. W ten sposób poznasz i lepiej zrozumiesz opracowany przez nas proces.

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Zadzwoń: 32 77 999 99. Otrzymasz bezpłatną konsultację oraz szacowany koszt. Od wstępnych konsultacji po stałą współpracę – coraz więcej firm i osób prywatnych wybiera usługi i narzędzia Ontrack.

Pomagamy zarówno w prostych przypadkach, jak i najbardziej skomplikowanych  - z pozoru beznadziejnych - sytuacjach.


consultation

Krok 1: Bezpłatna konsultacja

W przypadku utraty danych pierwszym krokiem powinno być zwrócenie się do nas po bezpłatną konsultację. Zajmują się tym nasi doradcy. Możesz skontaktować się z nimi przez formularz lub dzwoniąc do nas pod numer 800 90 90 90.

Podczas konsultacji:

  • Przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad w celu ustalenia najlepszego rozwiązania. Przekażemy Ci wskazówki oraz porady, jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych. Podpowiemy korzystne rozwiązania, np. kontakt z producentem urządzenia, w celu sprawdzenia czy w tego typu przypadkach jest ono objęte gwarancją. W przypadkach niewymagających wysyłania nośnika do laboratorium, zaproponujemy Ci inne opcje np. skorzystanie z oprogramowania do samodzielnego odzyskiwania danych Ontrack EasyRecovery, które może okazać się wystarczające.
  • Pomożemy Ci też wybrać odpowiedni tryb wykonania usługi (standardowy, przyspieszony, ekspresowy lub zdalny) oraz przedstawimy przedziały cenowe dla poszczególnych trybów. Przekażemy także informacje dotyczące kolejnych kroków naszej współpracy.
Evaluation

Krok 2: Bezpłatna diagnoza

Po otrzymaniu nośnika, w laboratorium zostanie przeprowadzona wstępna, bezpłatna diagnoza pod kątem możliwości odzyskania danych, której wyniki poznasz do czterech godzin. Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą i przedstawi informacje na temat szans odzyskania danych i kosztów. Na podstawie otrzymanych od nas informacji podejmiesz decyzję dotyczącą kolejnego etapu, czyli odzyskiwania danych.

Recovery

Krok 3: Odzyskiwanie danych

Po zaakceptowaniu wyników wstępnej diagnozy i wyceny, przystąpimy do odzyskiwania danych. Na każdym etapie prac nasz Dział Obsługi Klienta będzie z Tobą w stałym kontakcie, informując o postępie w pracach.

Return

Krok 4: Zwrot danych i wsparcie

Odzyskane dane zostaną do Ciebie dostarczone w zaszyfrowanej formie na dysku zewnętrznym. Mailowo otrzymasz od nas proste instrukcje jak do nich dotrzeć. Jeżeli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy, nasz Dział Obsługi Klienta oraz Pomoc Techniczna zapewnią Ci niezbędne wsparcie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o procesie odzyskiwania danych lub bezpłatnej konsultacji, zadzwoń: 32 77 999 99 lub wypełnij formularz.

CTA

Zadzwoń 800 90 90 90

Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Darmowa konsultacja