Easy File Recovery & Repair > Software & Services - Ontrack EasyRecovery

Szybkie i efektywne odzyskiwanie wykasowanych plików

Sposoby odzyskiwania wykasowanych plików

Ontrack oferuje usługi oraz oprogramowanie służące skutecznemu odzyskiwaniu wykasowanych plików. Nasza oferta skierowana jest zarówno do biznesu, jak również do osób prywatnych. Usługi odzyskiwania danych oraz oprogramowanie Ontrack Easy Recovery zapewniają szybkie i ekonomiczne sposoby odzyskania wszelkiego rodzaju utraconych plików ze środowiska Microsoft Office i Mac.

Wskazówka - odzyskiwanie plików:

W przypadku utraty danych należy przestać korzystać z nośnika na którym doszło do utraty danych. Dzięki temu masz pewność, że nie spowodujesz dalszej utraty danych.


Data Types File Recovery

Przywracanie plików Windows I Mac

Bez względu na to, jakie pliki straciłeś – dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, pliki baz danych, pliki księgowe, graficzne, zdjęcia, muzykę, pliki wirtualne czy jakiekolwiek inne, możemy zapewnić Ci szybkie i efektywne rozwiązania, aby je przywrócić.


Odzyskiwanie plików z uszkodzonych nośników danych

Jeśli Twój nośnik jest uszkodzony, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Nasz konsultant poinstruuje Cię co powinieneś zrobić aby uniknąć dalszej utraty danych. Wszelkie próby przywrócenia danych przez osoby niedoświadczone oraz poza profesjonalnym laboratorium mogą spowodować bezpowrotną utratę danych bądź znacznie podnieść koszt usługi.

PORADA: Nigdy nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę jeżeli Twój dysk jest spalony, zalany, wydaje niepokojące dźwięki lub posiada inne fizyczne uszkodzenia.

Odzyskiwanie plików z uszkodzonych nośników danych

EasyRecovery



Kiedy korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych?

Jeżeli przyczyną utraty danych nie jest uszkodzenie mechaniczne, a Twój dysk pracuje prawidłowo – skorzystaj z naszego programu do odzyskiwania utraconych plików Ontrack EasyRecovery. Możesz go pobrać bezpłatnie z naszej strony i zanim za niego zapłacisz – w łatwy sposób przeprowadzić analizę, które pliki mogą zostać skutecznie odzyskane,


CTA

Zadzwoń 800 90 90 90

Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Darmowa konsultacja

Oprogramowanie do odzyskiwania plików

Firmy oraz użytkownicy domowi mogą skorzystać z naszego skutecznego narzędzia do samodzielnego odzyskiwania danych – Ontrack EasyRecovery. To nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie pomaga w odzyskiwaniu uszkodzonych i wykasowanych plików w różnego rodzaju przypadkach, np. ze sformatowanych, błędnie działających i zresetowanych dysków.

Easy Recovery Softwary DIY

Kiedy korzystać z oprogramowania do odzyskiwania plików?

Kiedy korzystać z oprogramowania do odzyskiwania plików?

Zalecamy korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania plików jedynie w sytuacjach, w których Twój sprzęt lub system komputerowy funkcjonują prawidłowo. Jeżeli Twój dysk twardy wydaje niepokojące dźwięki (np. klikanie), uległ mechanicznemu uszkodzeniu lub wykazuje inne niepokojące objawy – zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu bezpłatnej konsultacji.

PORADA: Program Ontrack EasyRecovery możesz pobrać bezpłatnie z naszej strony. Przed jego zakupem dowiesz się, które pliki możesz odzyskać.


Ontrack EasyRecovery Home dla użytkowników domowych

Zintegrowane oprogramowanie do zarządzania danymi dla użytkowników domowych to profesjonalne rozwiązanie pomagające w diagnostyce i odzyskiwaniu danych.

Easy Recovery Home

Ontrack EasyRecovery Professional dla Profesjonalistów

Zaawansowane narzędzie do zarządzania cyklem życia danych dla przedsiębiorstw.

Ontrack EasyRecovery Professional dla Profesjonalistów

Ontrack Easy Recovery Technician

Nasze najbardziej zaawansowane narzędzie do środowisk sieciowych, w tym do systemów macierzy RAID oraz systemów wirtualnych.

Ontrack Easy Recovery Enterprise