Wybierz najlepszy sposób odzyskiwania danych!utrata danych

Pomocy!

Mój dysk nie działa… moje dane zniknęły!

Straciłeś dane? Pomożemy Ci niezależnie od przyczyny ich utraty, rodzaju plików, czy nośnika, na którym były przechowywane. Zrobimy wszystko co tylko możliwe, by utracone przez Ciebie dane zostały szybko odzyskane.

Wybierz swój profil klienta:


Klient indywidualny Klient biznesowy

Jak mogę odzyskać moje dane?

Jeżeli podejrzewasz, że utraciłeś dane, przestań korzystać z urządzenia i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

consultation

Bezpłatna konsultacja

Evaluation

Ekspertyza

Recovery

Odzyskiwanie danych

Return

Zwrot danych


time

Jak szybko możecie odzyskać moje dane?

W wielu przypadkach czas odzyskiwania danych odgrywa istotą rolę. Dlatego też oferujemy cztery tryby pracy dostosowane do Twoich możliwości czasowych, budżetu oraz poziomu bezpieczeństwa.

Możemy odzyskać Twoje dane nawet w kilka godzin!


Szyte na miarę

Rozwiązania szyte na miarę

Nasze usługi są zawsze dostosowane do potrzeb i danej sytuacji. Zapoznaj się z nimi.

W przypadku fizycznego zniszczenia nośnika, zawarte na nim informacje muszą być odzyskiwane w naszym laboratorium. Dane uszkodzone logicznie można odzyskać zdalnie poprzez internet dzięki usłudze Remote Data Recovery.

Sterylne warunki, jakie panują w naszych laboratoriach znacznie zwiększają szansę powodzenia procesu odzyskiwania utraconych danych. Pamiętaj, aby nie korzystać z urządzania zawierającego dane, które chcesz odzyskać


utrata danych

Twoje dane w bezpiecznych rękach

Szanujemy prywatność oraz wartość Twoich danych. Powierzając je nam masz pewność, że podejmiemy wszelkie kroki by chronić je jak nasze własne.

Ontrack to światowy lider w dziedzinie odzyskiwania danych. Zaufało nam ponad 50 000 klientów, firm i instytucji, między innymi NASA, która zatrudniła naszą firmę do odzyskania danych utraconych podczas katastrofy promu kosmicznego Columbia.

Czy możecie odzyskać moje dane?

TAK

Możemy

> 50 000

usług odzyskiwania danych rocznie

30

lat doświadczenia

Co roku pomagamy w ponad 50 000 przypadków utraty danych. Odzyskujemy dane już prawie 30 lat i jesteśmy pionierem w tej dziedzinie, a także liderem rynku. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. W Polsce nasza siedziba mieści się w Katowicach, gdzie znajduje się także największe laboratorium odzyskiwania danych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Naszą specjalizacją są dane. Na całym świecie posiadamy nowoczesne laboratoria, w których pracują najlepsi eksperci. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze gdy potrzebujesz naszej pomocy. Wiedza, profesjonalizm, tworzenie własnych rozwiązań oraz wysoka skuteczność czynią z nas lidera w dziedzinie odzyskiwania danych.

odzyskiwanie danych

Zadzwoń 800 90 90 90

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Skorzystaj z darmowej konsultacji