Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z sytemu Linux

Odzyskiwanie danych z systemu Linux

Specjaliści Ontrack pomogą Ci w odzyskaniu skasowanych, uszkodzonych lub źle zapisanych danych z serwerów działających na systemie Linux, a także z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz działających w systemie operacyjnym Android smartfonów i tabletów.

Na całym świecie posiadamy 18 nowoczesnych laboratoriów, w których pracują najlepsi specjaliści w tej branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz zapewnić doskonałe efekty naszej pracy.

Linux Data Recovery

Kiedy możemy pomóc

Nasi specjaliści odzyskają utracone wiadomości, zdjęcia, kontakty muzykę oraz pliki z Twoich urządzeń działających w środowisku Linux i Android. Postaramy się pomóc nawet jeżeli Twoje urządzenie doznało poważnych uszkodzeń – zostało zalane, upuszczone lub w innych niefortunnych przypadkach.


Linux Data Recovery Advantages

Nasze zalety:

Ultranowoczesne narzędzia: Dzięki nim możemy odzyskać Twoje dane w przypadku wszelkiego rodzaju logicznych błędów, wykasowania danych oraz innych problemów związanych systemem Linux. Pomożemy Ci nawet, gdy Twoje urządzenie działające w systemie Android zostało zabezpieczone hasłem.

Specjalistyczne rozwiązania: Nasi inżynierowie mają w sumie ponad 1 400 lat doświadczeń w odzyskiwaniu danych. To wszystko w połączeniu z największym w branży działem Badań i Rozwoju zapewnia naszym Klientom serwis na najwyższym poziomie.


Odzyskiwanie danych z Linuxa

Ontrack jest w stanie odzyskać utracone dane z większości produkowanych na świecie serwerów działających w systemie Linux. Pomagamy w sytuacjach wykasowania i nadpisania plików, wirusów, błędów w systemie oraz w przypadkach nieudanego procesu formatowania.

Wśród wielu usług oferowanych przez Ontrack warto wymienić odzyskiwanie baz danych oraz odzyskiwanie danych z serwerów dla Red Hat Linux oraz serwerów korporacyjnych SUSE Linux.

Nasza porada:

Wystarczy skontaktować się z nami by uzyskać bezpłatną telefoniczną konsultację na temat odzyskiwania danych ze środowiska Linux. Zanim samodzielnie zaczniesz korzystać z oprogramowania do odzyskiwania plików warto porozmawiać z naszymi specjalistami a także zapoznać się z poradami na naszych stronach.


CTA

Zadzwoń 800 90 90 90

Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Darmowa konsultacja