Przywracamy cyfrowe wspomnienia - Fotopromocja!

Bez względu na to czy fotografia to Twoja pasja czy praca, duże ilości zdjęć wymagają odpowiednich metod przechowywania. Jednymi z najbardziej popularnych form zapisu są dyski twarde lub tzw. fotobanki.

Zdarza się jednak, że nośnik, na którym zapisałeś cenne wspomnienia, z jakichś przyczyn ulega uszkodzeniu, co w konsekwencji może grozić utratą wszystkich zdjęć. Jeśli doświadczyłeś utraty danych, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci i odzyskamy Twoje zdjęcia!

Miesiące – czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – objęte są ofertą specjalną

Każdy, kto w tych miesiącach zgłosi się do nas z prośbą o odzyskanie zdjęć, będzie mógł skorzystać ze specjalnej promocji.

 1. Odzyskiwanie zdjęć lub filmów z nośników typu: dysk twardy HDD, urządzenie magazynujące typu fotobank.
 2. Odzyskanie plików ze zdjęciami lub filmów w formatach: JPG, CR2, NEF, MOV, MP4 i AVI.
 3. Czas odzyskania danych - do 30 dni roboczych.
 4. W przypadku braku możliwości odzysku, Klient nie jest obciążany kosztami ekspertyzy – ponosi jedynie koszt odbioru nośnika.
 5. Cena nie obejmuje:
  • Kosztów wysyłki nośnika.
  • Ceny nośnika, na jaki mają być nagrane dane – płyta DVD lub dysk twardy (w przypadku gdy ilość danych do odzysku przekracza pojemność 20GB)
 6. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób prywatnych.
 7. Promocja nie obejmuje dysków SSD, nośników otwieranych w innych laboratoriach, nośników zaszyfrowanych, pamięci flash i macierzy dyskowych.
 8. Oferta dotyczy wyłącznie odzyskiwania danych z dysków twardych HDD z systemami plików FAT i NTFS.

  Odzyskane dane nagrywamy na odpowiedni nośnik, a następnie przesyłamy na adres wskazany przez Klienta. Więcej informacji na temat promocji dostarczy Państwu nasz Dział Obsługi Klienta pod numerami telefonów:800 90 90 90 oraz 32 779 99 99