Go to Top

Praktyka czyni mistrza! Sprawdź się w naszych zespołach.

Specjaliści z Kroll Ontrack wprowadzą Cię w praktyczne aspekty programowania, kodowania, czy odzyskiwania danych. Teorię wpajaną Ci przez lata na studiach masz teraz okazję przetestować w praktyce. Zastanów się, jakie są Twoje mocne strony i co Cię interesuje:

Jeżeli chcesz współuczestniczyć w tworzeniu oprogramowania w środowisku zwinnym (testowanie i/lub programowanie) i znasz przynajmniej podstawy C# i/lub MS SQL, a także jesteś dociekliwy, ciągle udoskonalasz swoje umiejętności, myślisz analitycznie – aplikuj do działu Software Engineering.

A może ciekawość nie daje Ci spokoju i od zawsze zadajesz sobie pytanie „jak to działa”, a Twój komputer nie raz był rozłożony przez Ciebie na części pierwsze?  Jeśli oprócz wrodzonej ciekawości, znasz podstawowe zagadnienia z zakresu elektroniki oraz nie straszne Ci rozwiązywanie skomplikowanych problemów, aplikuj do działu odzyskiwania danych.  Będziesz miał okazję sprawdzić się w największym w Europie Środkowo-Wschodniej laboratorium odzyskiwania danych pracując nad fizycznie i logicznie uszkodzonymi nośnikami.

Żadna z powyższych?  To może marketing? W webowym  zespole marketingowym Kroll Ontrack dowiesz się, o co chodzi w łączeniu marketingu i technologii. Jeśli do tej pory miałeś wątpliwości, jak bardzo istotne jest połączenie wszystkich kanałów w jeden sprawny system, który zaspokaja potrzeby klientów – przyjdź do nas. Tutaj posiądziesz wiedzę z zakresu SEM/SEO/UX/UI/Content i Social Media. To zespół napędzany przez kreatywność, energię i najnowsze technologie marketingowe.

Ucz się od najlepszych, skorzystaj z 1- lub 2- miesięcznych praktyk -wyślij do nas swoje CV.

W TRAKCIE PRAKTYK ZAPEWNIAMY:

 • Członkostwo w zespole ekspertów – każdego dnia intensywnie współpracujemy z naszymi zespołami ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Anglii.
 • Wykorzystanie języka angielskiego – dzięki pracy w międzynarodowym środowisku rozmawiamy w języku Szekspira codziennie!
 • Uczestnictwo w codziennym życiu biura dużej organizacji IT.
 • Szansę zaprezentowania swojego talentu, a także potencjalnej współpracy po zakończeniu praktyk.
 • Ambitne wyzwania projektowe każdego dnia oraz doświadczenie – bezcenne.
 • Szkolenia wewnętrzne – techniczne i z umiejętności miękkich.
 • Elastyczny czas praktyk.
 • Jeździsz na rowerze ? Przyjedź na praktykę, mamy gdzie przechować Twój rower.
 • Certyfikat potwierdzający odbytą praktykę.
 • Rozgrywki w Magic The Gathering w wolnej chwili.

Nie czekaj, pokieruj swoją karierą – czerp wiedzę od najlepszych na rynku.

Nasz program praktyk to ciągła inicjatywa, czekamy na Ciebie przez cały rok! Wyślij do nas swoje CV – praktykistaze@krollontrack.pl

, ,

One Response to "Praktyka czyni mistrza! Sprawdź się w naszych zespołach."

 • Edyta
  18 maja 2016 - 11:10 Reply

  Tego typu praktyki są idealnym sposobem na zdobycie niezbędnego doświadczenia! Marketing internetowy to bardzo ciekawe zajęcie i z pewnością spodoba się praktykantom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *