Data Recovery for iPhone, Mac's & IOS - Kroll Ontrack

Zaufany partner w odzyskiwaniu danych z urządzeń marki Apple

Apple Data Recovery

Odzyskiwanie danych z urządzeń Apple

Usługi odzyskiwania danych oferowane przez firmę Kroll Ontrack obejmują również produkty marki Apple. Pomagamy w skutecznym odzyskiwaniu utraconych lub skasowanych plików z Macbooków, iPhonów, iPadów, iPodów oraz innych urządzeń Apple. Nasi inżynierowie wykorzystują szereg własnych narzędzi i technik, które umożliwiają nam skutecznie odzyskiwać utracone wiadomości, zdjęcia, kontakty, muzykę oraz inne pliki z urządzeń Apple.


Przyczyny utraty danych

Dzięki usługom Kroll Ontrack odzyskasz dane z urządzeń marki Apple, utracone na skutek zalania, zgniecenia, a także z powodu innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych.

Nasi inżynierowie pomogą Ci na nowo cieszyć się Twoją muzyką, zdjęciami, kontaktami oraz innymi utraconymi plikami.p>

 • Twój iPhone wpadł do basenu?
 • Upuściłeś swojego iPada z trzeciego piętra?
 • Przejechałeś autem swojego MacBooka Pro?

Kroll Ontrack Advantage Apple

Nasze zalety

 • Ultranowoczesne Narzędzia:Pozwalają nam odzyskiwać dane w przypadku różnego typu uszkodzeń logicznych dysku, takich jak wykasowanie danych, czy też błędne działanie systemu iOS.
 • Certyfikowani Technicy Macintosh ‘a:Nasze dedykowane urządzeniom Apple narzędzia do odzyskiwania danych spełniają najwyższe branżowe standardy, a nasi eksperci są Certyfikowanymi Technikami Macintosh ‘a.
 • Z nami nie tracisz gwarancji:Dzięki współpracy z firmą Apple, otrzymaliśmy zgodę na demontaż uszkodzonych dysków w celu wykonania usługi odzyskiwania danych, bez naruszania zasad gwarancyjnych.

Odzyskiwanie utraconych danych

Dzięki naszym usługom możesz odzyskać dane z urządzeń marki Apple, m.in.: iPhone 1 Gen, iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPod, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac oraz iPad 1 Gen. Jeżeli problem dotyczy niektórych modeli urządzeń, np.: iPhone 4S i iPhone 5 powodzenie wykonania usługi zależy od indywidualnych przypadków. Istotną kwestią jest rodzaj danych, które należy odzyskać oraz czy korzystano z urządzenia po tym jak pliki zostały wykasowane.

Porada: Odzyskaj dane z urządzeń Mac i iOS

Utraciłeś dane z urządzenia marki Apple? Nie martw się, zadzwoń do nas, a otrzymasz bezpłatną konsultację. Zanim zdecydujesz się skorzystać z oprogramowania do odzyskiwania plików – skontaktuj się z nami lub przeczytaj nasze porady.

Jak odzyskać dane wykasowane z urządzeń Apple

 • Sprawdź w iCloud – istnieje duża szansa, że Twoje przypadkowo usunięte pliki mogą nadal być przechowywane jako kopia zapasowa w iCloud (jeżeli systematycznie aktualizowałeś kopię zapasową w iCloud).
 • Jeżeli utraciłeś dane z iPhone’a lub innych urządzeń Apple – nie zapisuj na nich żadnych nowych danych, gdyż może to skutkować nadpisaniem utraconych informacji.
 • W przypadku, gdy chcesz odzyskać muzykę, wideo, aplikację lub każdy inny produkt zakupiony w sklepie iTunes, możesz to zrobić logując się na swoje konto Apple. Po zalogowaniu się do sklepu iTunes i wybraniu odpowiedniej opcji, zobaczysz listę zakupionych wcześniej produktów z możliwością ich ponownego wgrania na Twoje urządzenie.
 • Często najprostszym sposobem uratowania omyłkowo wykasowanych plików jest skorzystanie z oprogramowania do samodzielnego odzyskiwania danych dla systemów operacyjnych Mac – możesz pobrać bezpłatną, próbną wersję naszego programu i sprawdzić, które dane można skutecznie przywrócić.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o cenach lub zadzwoń pod numer: 32 779 99 99 po bezpłatną wycenę.


Dane chronione hasłem

Specjaliści Kroll Ontrack są w stanie odzyskać chronione hasłem dane z urządzeń: iPhone 1 Gen, iPhone 3G, IPhone 3GS, iPhone4 oraz GPad 1 Gen.

 • Sprawdź iCloud – jeżeli masz dostęp do konta Apple, może istnieć możliwość pobrania i stworzenia kopii zapasowej plików na nowym urządzeniu. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, kliknij tutaj.

W przypadku, gdy chcesz odzyskać muzykę, wideo, aplikację lub każdy inny produkt zakupiony w sklepie iTunes, możesz to zrobić logując się na swoje konto Apple. Po zalogowaniu się do sklepu iTunes i wybraniu odpowiedniej opcji, zobaczysz listę zakupionych wcześniej produktów z możliwością ich ponownego wgrania na Twoje urządzenie.


Utrata danych spowodowana błędem systemu operacyjnego iOS

Dzięki naszym usługom możesz odzyskać dane z urządzeń działających w systemie iOS, m.in.: iPhone 1 Gen, iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4 oraz iPad 1 Gen. Jeżeli problem dotyczy niektórych modeli urządzeń, np.: iPhone 4S i iPhone 5 powodzenie wykonania usługi zależy od indywidualnych przypadków.

Sprawdź iCloud – Jeżeli podczas aktualizacji lub reinstalacji systemu pojawia się błąd, powinieneś otrzymać komunikat, zachęcający Cię do wykonania kopii zapasowej przed rozpoczęciem dalszych działań. Warto skorzystać z tej możliwości.

W przypadku, gdy chcesz odzyskać muzykę, wideo, aplikację lub każdy inny produkt zakupiony w sklepie iTunes, możesz to zrobić logując się na swoje konto Apple. Po zalogowaniu się do sklepu iTunes i wybraniu odpowiedniej opcji, zobaczysz listę zakupionych wcześniej produktów z możliwością ich ponownego wgrania na Twoje urządzenie

W przypadku Iphonów, jesteśmy w stanie skutecznie odzyskiwać dane jedynie z natywnych aplikacji, które są na stałe związane z system iOS – dotyczy to m.in.: książki kontaktowej, albumów ze zdjęciami, notatek, kalendarza oraz danych z iTunes. Niestety nie mamy możliwości odzyskać Twojego rekordu w grze Angry Birds, ani statystyk z aplikacji Nike Running.

Nie możemy też odzyskać innych tego typu danych zapisanych w zewnętrznych aplikacjach instalowanych na tym urządzeniu.


Odzyskiwanie danych z systemu Mac OS X

W Kroll Ontrack stworzyliśmy szereg zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają odzyskiwanie danych z urządzeń pracujących w systemie Mac OS X (dotyczy to również komputerów iMac i MacBook). Jesteśmy w stanie odzyskać dane utracone na skutek nieudanej reinstalacji systemu, przypadkowego wykasowania danych, a także awarii lub uszkodzenia dysku twardego. Wśród naszych usług są także: odzyskiwanie danych z kopii bezpieczeństwa TimeMachine, Mac Mail/Entourage oraz z Mac RAIDS.


CTA

Zadzwoń do nas 32 779 99 99

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy